دوشنبه, 02 بهمن 1396

مراسم رونمایی کتاب آوازهای چوبی نوشته ی ماندانا صادقی، در بنیاد خوزستان شناسی با حضور نویسنده اثر برگزار شد.

مراسم رونمایی کتاب مجموعه داستان آوازهای چوبی ديروز در محل بنياد خوزستان شناسي برگزار شد . در ابتداي جلسه ماندانا صادقی ضمن تشکر از حضور علاقمندان به ادب و فرهنگ در اين محفل صميمي ، از برگزاری این مراسم توسط بنیاد خوزستان شناسی و توجه مراکز غیر دولتی به هنر و ادبیات ابراز تشکر و خوشحالی کرد. سژس وي یکی از داستان های کتاب خود را برای حاضرین خواند و بعد از آن منتقدان به نقد اثر پرداختند.

آرش آذرپناه، در ابتدا به بیان تعدادی از ویژگی ها و نکات مثبت داستان های این مجموعه پرداخت و سپس به نقد داستان ها و بیان ایرادات وارد بر آن از دیدگاه خود شد. پس از وی غلامرضا رضایی به نقد کتاب پرداخت و اشکالات مورد نظرش را بیان کرد وي در ادامه از داستان زن زيبا به عنوان يكي از داستانهاي گيراي اين اثر ياد كرد.

در ادامه  جلسه با پرسش و پاسخ حاضران و  نویسنده ی کتاب ادامه پيدا كرد و وي پاسخگوی سوالات علاقمندان بود. او با بيان نقاط قوت و ضعف داستانهاي خود خوانش برخي از داستانها را به علاقمندان پيشنهاد كرد و در ادامه پس از گفتگو درخصوص ادبيات مكتب جنوب به سبك و فرم داستان نويسي خويش پرداخت .در پایان نیز صادقی یکی از اشعار خود را در این مراسم قراعت کرد.

در این مراسم، سارا رویین و الهام ملکی نیز به شعر خوانی اشعار خود پرداختند.