دوشنبه, 02 بهمن 1396

صبح امروز روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان ، میزبان جلسه ایی با حضور روابط عمومی های استان خوزستان بود. این جلسه به ریاست مشاور و رئیس روابط عمومی استانداری خوزستان جناب درویش و با دبیری مهندس ساعی رئیس روابط عمومی فولاد خوزستان برگزار گردید . در این برنامه بررسی زمینه های همکاری سازمانهای دولتی و خصوصی در اجرای طرح های اهواز به عنوان پایتخت کتاب ایران در دستور کار جلسه قرار گرفت.

در این نشست هومن خورشید ، قائم مقام طرح اهواز پایتخت کتاب ایران به تشریح سیر طی شده رقابت اهواز با شهرهای مختلف برای کسب عنوان پایتخت کتاب ایران پرداخت و ضمن تاکید بر جایگاه تشکلهای غیر دولتی خواهان همراهی ادارات دولتی و بخش خصوصی و حمایت آنها از اجرای برنامه های میدانی پایتخت کتاب شد.

وی ضمن اشاره به اهمیت مطالعه و کتاب خوانی در دیدگاه  رهبری بر این امر تاکید نمود که تلاش ما باید در جهت ترویج مطالعه و کتاب خوانی در بستر جامعه متمرکز بوده  و در این راستا خانواده ی سازمانهای صنعتی یکی از جوامع هدف طرح پایتخت کتاب می باشند که با هماهنگی و صرف هزینه های اندک می توان آنها را به مطالعه مستمر کتاب تشویق نمود.

در ادامه ی جلسه رحمان بهمنی معاون فرهنگی طرح ضمن تشریح کلیات برنامه هایی که شرکتهای صنعتی و خدماتی معظم استان می توانند در اجرای آنها مشارکت نمایند ، فواید و دستاوردهای طرح برای مشارکت کنندگان را برشمرد و در خصوص برنامه های جاری دبیرخانه از دوم اسفندماه تا کنون توضیحاتی را ارایه داد.

در پایان رضا فریدونی مدیرعامل کانون کاشت و مسول دبیرخانه پایتخت کتاب  به تشریح جزییات 9 برنامه عملیاتی که قابلیت مشارکت سازمانهای صنعتی را دارا هستند پرداخته  و ضمن بیان توضیحاتی در خصوص شیوه ی اجرای برنامه ها به تشریح انتظاران و نیازهای دبیرخانه اقدام نمود.

در این جلسه روسا و نمایندگان روابط عمومی های شرکت فولاد خوزستان،شرکت ملی نفت ، سازمان آب و برق ، سازمان برق منطقه ایی ، دانشگاه چمران و سازمان تبلیغات اسلامی ضمن استقبال از طرح های ارایه شده دبیرخانه پایتخت کتاب ، جهت مشارکت در اجرای برنامه های پیشنهادی دبیرخانه اعلام آمادگی نمودند.